Кава для магазинів кави та чаю

Співпраця з чайно-кавовими магазинами. Кава для магазинів кави та чаю.

Співпраця з чайно-кавовими магазинами

– один з основних напрямків роботи нашої компанії, для Вас ми пропонуємо як каву для продажу на вагу, так і в спеціальній невеликий роздрібній упаковці.

Різні моносорти свіжообсмаженої арабіки та робусти

У нашому асортименті представлені різні моносорти свіжообсмаженої арабіки та робусти з різних континентів і островів, фірмові бленди, а також супутні товари і пакувальні матеріали . Все те, то необхідно для магазинів спеціалізованих на продажу чаю та кави на вагу.

Наше підприємство обсмажує каву тільки під конкретні замовлення, і ми не зберігаємо запаси на складі. У нас завжди тільки свіже обсмажування. Відправляємо обсмажену каву в день обсмажування або на наступний день.

Для оптових і постійних клієнтів нами розроблена система знижок та бонусів!

  X

  Чому вигідно працювати з Coffee Exclusive

  • Зручна упаковка
   Ми використовуємо спеціальні тришарові металізовані пакети для упаковки кави. Вага упаковки для всього асортименту нашого кави може бути: 100, 250, 500 та 1000 грамів.
  • Свіжа кава та швидка доставка
   Тільки кава свіжого обсмаження може бути по-справжньому смачною, тому ми обсмажуємо каву, спеціально під Ваше замовлення та відправляємо будь-яким перевізником по всій Україні.
  • Безкоштовні фасувальні пакети та наклейки
   Нашим Клієнтам ми відправляємо спеціальні пакети для продажу кави на вагу, а також спеціальні барвисті інформаційні наклейки під різні сорти кави.
  • Супутні товари
   Крім того в нашому асортименті є супутні товари. Все, що потрібно для продажу кави в спеціалізованих магазинах.
  Назад