Про нас

 

Кава «Exclusive» – це команда однодумців, яка займається виробництвом обсмаженої кави.

Усі кави обсмажують на спеціальному професійному ростері.

Наші обжарщікі підібрали оптимальні режими смаження, які дозволяють максимально відкрити аромат та смак кави.
Ми працюємо тільки з якісним зерном, Ви п’єте тільки свіжообжарену каву.

На нашому інтернет-магазині Ви можете замовити найсмачнішу каву в будь-якій зручній для Вас формі: за передплатою, в роздріб або оптом.

Для оптових покупців є спеціальні пропозиції.

Наше підприємство оснащене сучасними ростерами, які дозволяють нам обсмажувати великі та маленькі партії.

Ростери оснащені контролером, на якому виставляється особливий профіль обсмажування кожного сорту кави: температура, час обсмажування, швидкість перемішування зерен в барабані та багато іншого.

Наші фахівці шляхом експериментів і особистого досвіду підібрали оптимальні рецепти обсмажування, які змогли максимально розкрити аромат та смакову палітру зерна: солодкість, фруктові, ягідні, цитрусові нотки, квітковий аромат, горіхові або шоколадні відтінки.

За бажанням Ви можете придбати обсмажену каву в зернах або подрібненим. Ми маємо професійний промисловий гриндер, який подрібнює кава з допомогою конічних жорен, при цьому способі подрібнення виходить дуже однорідне, кава не перегрівається та не втрачає аромат і смакові якості. Ступінь помелу можна регулювати.

Фасування зернового або меленої кави ми виробляємо на спеціальному обладнанні на якому виставляється та контролюється вага дози. Упаковуються кави в спеціальні тришарові металізовані пакети, які значно довше зберігають аромат та смак кави.

Ми з великою відповідальністю і увагою ставимося до всього технологічного процесу переробки кави, починаючи від закупівлі зеленої кави закінчуючи упаковкою.
Тому філософія нашої компанії бути кращими і постійно вдосконалюватися.

Назад